Nejlepší banka
Nejlepší pojišťovna 2018 Nejlepší banka 2018
10.9.2015 | Právo

Pojišťovnu vybírejte podle získaných ocenění

Skutečná kvalita pojišťoven se pozná, až když dojde na pojistnou událost, kdy lidé očekávají, že získají pojistné plnění. Pojišťovny, které rychle plní – zbytečně neprodlužují pojistnou likvidaci, jsou pro klienty tou nejlepší variantou.

            Češi v pojištění pamatují nejvíce na svůj majetek. Mohou ale jen těžko dopředu odhadnout, zda budou s konkrétní pojišťovnou spokojeni. Jedním z dobrých vodítek či ukazatelů, podle kterých si mohou lidé pojišťovny vybírat, jsou nejrůznější získaná ocenění.

 

Vodítko pro klienty

 

Čím častěji se pojišťovna umisťuje na předních místech rozličných žebříčků, tím by měla být pro zájemce o pojistnou smlouvu lepší volbou.

            Vodítkem pro výběr pojišťovny se tak mohou stát například nejnovější výsledky soutěže „Nejlepší pojišťovna roku 2015“. V neživotním pojištění se nejlépe umístily Allianz pojišťovna, stříbrná byla pojišťovna Kooperativa a na třetím místě Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP).

            Pojišťovna současně získala také stříbro v kategorii nejpřívětivější neživotní pojišťovna. „Získané ocenění chápeme jako výsledek dlouhodobé kvalitní péče o naše klienty. Lepší dárek k 20. výročí naší pojišťovny jsme si nemohli přát,“ uvedl Jaroslav Besperát, generální ředitel ČPP.

            Tato ocenění doplňují další úspěchy, které tato pojišťovna získala letos na jaře v anketě „Pojišťovna roku“, kterou organizovala Asociace českých pojistných makléřů (AČPM) a Česká asociace pojišťoven (ČAP). ČPP tuto soutěž ovládla, obsadila dvě první a dvě druhá místa. Prvenství získala v kategorii pojištění průmyslu a podnikatelů a v autopojištění.


zpět

Hlavní partner:
Fincentrum
Partner: Vyhlašovatel: Ve spolupráci s:
IBM KŠB Advokátní kancelář Hospodářské noviny Mastercard
Odborní partneři:
Česká bankovní asociace Česká bankovní asociace