Nejlepší banka
Nejlepší pojišťovna 2018 Nejlepší banka 2018
13.9.2012 | finance.cz

Fio banka je Bankovním inovátorem 2012

Fio banka zvítězila v ocenění Hospodářských novin Nejlepší banka 2012 v kategorii Bankovní inovátor. Její aplikaci Fio Smartbanking ocenila veřejnost jako nejpřínosnější novinku na bankovním trhu.

Fio Smartbanking byl na trh uveden v loňském roce jako první bankovní aplikace pro chytré telefony na českém trhu. Umožňuje svým uživatelům kdykoliv a kdekoliv kontrolovat zůstatky a pohyby na svých účtech, zadávat platební příkazy v rámci ČR, na Slovensko i do eurozóny nebo vyhledávat bankomaty a pobočky Fio banky.

Nově také uživatelům telefonů s operačním systémem Android nabízí možnost spravovat platební karty vydané Fio bankou, pro majitele iPhonů se toto vylepšení připravuje. Do dalších verzí aplikace bude v budoucnu dále zapracováno používání šablon platebních příkazů, využití QR kódů nebo přizpůsobení pro tablety.

„Děkujeme všem, kteří pro nás hlasovali. Zájem o aplikaci Smartbanking předčil naše očekávání a i následné uvedení konkurenčních aplikací na trh ukazuje, že šlo o správný tah. Těší nás, že Fio banka svými inovacemi ukazuje směr,“ komentuje vítězství Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.


URL| http://www.finance.cz/zpravy/finance/364637/


zpět

Hlavní partner:
Fincentrum
Partner: Vyhlašovatel: Ve spolupráci s:
IBM KŠB Advokátní kancelář Hospodářské noviny Mastercard
Odborní partneři:
Česká bankovní asociace Česká bankovní asociace