Nejlepší banka
Nejlepší pojišťovna 2018 Nejlepší banka 2018
12.9.2012 | investujeme.cz

Allianz si ze soutěže Nejlepší pojišťovna 2012 odnesla nejvíce medailí ze všech hodnocených pojišťoven

Aktuálně zveřejněné výsledky soutěže Nejlepší pojišťovna 2012 vynesly Allianz pojišťovnu znovu na medailové příčky, a to ve všech třech hodnocených kategoriích. V hlavní – Nejlepší pojišťovna – si odnesla bronzovou medaili a všechny velké univerzální pojišťovny na trhu nechala za sebou. Stříbro pak získala v dílčí kategorii Klientsky nepřívětivější pojišťovna a nejcennější příčku – zlatou pak v kategorii Pojišťovací inovátor za unikátní produkt letošního roku – pojištění PRO Ženy.

Stejně jako v minulých letech podrobili porotci této soutěže pojišťovny působící na českém trhu pečlivému zkoumání – hodnotili ekonomické ukazatele, detailně prověřovali reprezentativní produkty životního a neživotního pojištění, ale také služby pojišťoven, které si ověřili vlastním testováním.

Jednou ze zásadních změn v pojišťovnictví letošního roku je směrnice Evropské komise, která startuje nová pravidla v životním pojištění od 21.12.2012, kdy sjednocuje sazby pro muže a ženy. Allianz proto připravila novinku, speciální pojištění PRO ženy, které kromě ještě zvýhodněných sazeb přináší ochranu před specifickými ženskými chorobami a myslí na plnění i v případě rizikového těhotenství, vrozených vad dítěte a dalších rizicích.

„Moc nás potěšilo, že zvítězila produktová inovace právě z naší dílny. Ale nejlepším hodnocením naší práce je zpětná vazba od klientek, které oceňují jistotu, kterou díky tomuto pojištění v nepříznivých okamžicích života získají. V praxi se tak postupně potvrzuje, že jsme s pojištěním PRO ženy vytvořili model, který hned tak nevyjde z módy, o čemž se mohou všechny ženy přesvědčit na portálu www.pojistkaprozeny.cz,“ doplnil Martin Podávka, produktový manažer Allianz, v jehož týmu se pojištění PRO ženy narodilo.


URL| http://www.investujeme.cz/allianz-si-ze-souteze-nejlepsi-pojistovna-2012-odnesla-nejvice-medaili-ze-vsech-hodnocenych-pojistoven/


zpět

Hlavní partner:
Fincentrum
Partner: Vyhlašovatel: Ve spolupráci s:
IBM KŠB Advokátní kancelář Hospodářské noviny Mastercard
Odborní partneři:
Česká bankovní asociace Česká bankovní asociace