Nejlepší banka
Nejlepší pojišťovna 2018 Nejlepší banka 2018
11.9.2012 | opojisteni.cz

Pojišťovna České spořitelny získala cenu v kategorii Nejlepší pojišťovna 2012

11.9.2012 Pojišťovna České spořitelny získala druhé místo v soutěži Hospodářských novin v kategorii Nejlepší pojišťovna 2012.

Pojišťovna České spořitelny získala druhé místo v soutěži Hospodářských novin v kategorii Nejlepší pojišťovna 2012. Na stupních vítězů tak navázala na skvělé výsledky z loňského ročníku.

„Velmi si vážím ocenění, které jsme získali. Uspěli jsme i v konkurenci pojišťoven s širokým záběrem a pestrou nabídkou produktů a služeb. Sázíme při tom na jedinou kartu: FLEXI životní pojištění. Za naším úspěchem stojí dobře odvedená práce zaměstnanců, kteří poskytující kvalitní servis klientům i obchodním partnerům,“ uvedl Petr Zapletal, generální ředitel Pojišťovny České spořitelny. „Ocenění je pro nás důkazem, že jdeme správným směrem, otevřeně ke klientům.“

Soutěž Hospodářských novin proběhla letos již počtvrté. Pojišťovna České spořitelny obsadila v kategorii Nejlepší pojišťovna 2012 stříbrnou příčku. Z minulého ročníku si generální ředitel odnesl hned dvě ocenění – Nejlepší pojišťovna roku 2011 a Klientsky nejpřívětivější pojišťovna roku 2011.

V rámci ocenění se analyzuje celá řada údajů, které poskytují ucelený obraz o jednotlivých finančních institucích. Nedílnou součástí podkladů pro analýzy je mystery shopping. Při hodnocení se zohledňují také vybrané hospodářské ukazatele, které dokládají ekonomické zdraví jednotlivých bank a pojišťoven. Cílem výzkumu je posoudit kvalitu poskytovaných služeb a produktů významných pojišťoven na českém trhu.
Kalkulačka životního pojištění:
www.pojistovnacs.cz/flexi/kalkulator/

Pojišťovna České spořitelny


URL| http://www.opojisteni.cz/produkty/zivotni-pojisteni/pojistovna-ceske-sporitelny-ziskala-cenu-v-kategorii-nejlepsi-pojistovna-2012/


zpět

Hlavní partner:
Fincentrum
Partner: Vyhlašovatel: Ve spolupráci s:
IBM KŠB Advokátní kancelář Hospodářské noviny Mastercard
Odborní partneři:
Česká bankovní asociace Česká bankovní asociace