Nejlepší banka
Nejlepší pojišťovna 2018 Nejlepší banka 2018

Partneři projektu

 

FINCENTRUM

Fincentrum od roku 2000 přispívá ke kultivaci finančního poradenství v České a Slovenské republice. Svou poradenskou činnost orientuje na kvalitu a zájmy klienta. Naši poradci nabízí svým klientům výběr z největšího množství finančních institucí a jejich produktů, díky tomu mohou vyřešit prakticky každou situaci, která u klienta nastane. Fincentrum se jako jediná finančně-poradenská společnost již potřetí umístila v první desítce ocenění Českých 100 Nejlepších 2017. Fincentrum je také hrdým pořadatelem a organizátorem několika společenských projektů.

 

          

IBM Česká republika

IBM je již devátým rokem partnerem projektu Nejlepší banka a Nejlepší pojišťovna. Jako vedoucí společnost v oblasti IT služeb a business poradenství s více než stoletou tradicí v inovacích věříme, že v budoucnu uspějí ti, kteří umí pružně reagovat na výzvy dnešního chytrého světa a kteří jsou otevřeni inovacím a rozhodnutím, jež jim pomohou být vždy o krok před konkurencí.

Finanční sektor patří mezi klíčová odvětví, kterým IBM poskytuje komplexní služby. IBM se prostřednictvím svých technologií a konzultačních služeb podílí na zvyšování bezpečnosti, transparentnosti a úrovně služeb, kterou banky a pojišťovny poskytují svým klientům.

Banky a pojišťovny mají k dispozici obrovské množství dat. Klíčové pro jejich úspěch však již není jejich pouhé vlastnictví, ale schopnost převedení dat do podoby užitečné informace, která má konkrétní dopad na zlepšení úvěrového portfolia, předcházení a detekci podvodů, vyšší úspěšnost kampaní, individualizaci produktů a distribučních kanálů nebo na optimalizaci cenové politiky. Díky analytickým nástrojům, které dnes máme k dispozici, je možno analyzovat prakticky neomezené množství dat a navíc se přesunout od méně užitečných metrik (jako je věk, rodinný stav, nebo příjmová skupina) k nástrojům, které jsou zaměřeny na rozpoznání toho, co klient skutečně vnímá jako důležitou hodnotu.

Více informací o společnosti IBM a řešení nejenom pro finanční sektor získáte zde.

 

Mastercard

Mastercard je jednička v oblasti inteligentních, pohodlných a bezpečných platebních řešení. Provozuje nejrychlejší síť pro zpracování plateb, která propojuje spotřebitele, finanční instituce, obchodníky, vlády a podniky ve více než 210 zemích a teritoriích celého světa. Produkty a řešení společnosti Mastercard usnadňují, zabezpečují a zefektivňují každodenní obchodní činnosti.

 

Filosofií Mastercard je a vždy bylo vydávat se cestou inovací - je celosvětovým technologickým lídrem, který pracuje na klíčových řešeních zaměřených na rozvoj trhu a propojování finančního světa s obsluhou zákazníka. Rozvíjí spolupráci s významnými technologickými hráči a intenzívně pracuje na akceptaci karet a rozšíření mobilních plateb v měnícím se digitalizovaném světě.

Více informací o společnosti Mastercard a jejích produktech a řešeních získáte zde.

 

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík 

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík byla založena v roce 1990. Během několika let se z původně malé tradiční kanceláře proměnila v moderní právní poradenskou firmu, která dnes patří k největším advokátním kancelářím v Česku a poskytuje komplexní právní a daňové poradenství tuzemským i zahraničním subjektům ve všech klíčových oblastech obchodního a finančního práva. Tým advokátní kanceláře KŠB je tvořen téměř 70 právníky a daňovými specialisty s dlouholetou praxí, kteří jsou uznávanými osobnostmi ve svých oborech. Jak lidé, tak samotná kancelář pravidelně sbírají ocenění v renomovaných soutěžích a profesních žebříčcích národního i mezinárodního významu jako je Chambers Europe a Chambers Global, Legal 500 nebo IFLR 1000.

 

 

Česká bankovní asociace

ČBA jako dobrovolné sdružení právnických osob působí v bankovním sektoru už 25 let. Od svého založení zastupuje a prosazuje společné zájmy svých členů a prezentuje roli a zájmy bankovnictví vůči veřejnosti. Ze své pozice se podílí také na standardizaci postupů v bankovnictví a podporuje harmonizaci bankovní legislativy s legislativou Evropské unie.

ČBA se dále zaměřuje na prevenci bankovní a finanční kriminality, která má za cíl nejen detekovat a snižovat podvody, ale i chránit finanční zájmy spotřebitele. Důležitou úlohou ČBA je i činnost v oblasti informativní, výchovné a edukační. Řadou vzdělávacích projektů se snaží zvyšovat finanční gramotnost mládeže i celé české veřejnosti.

Více informací o České bankovní asociaci získáte zde.

 

ČESKÁ ASOCIACE POJIŠŤOVEN

Česká asociace pojišťoven je zájmovým sdružením vytvořeným podle § 20f zákona č. 40/1964 Sb., občanského zákoníku, na organizaci a podporu vzájemné pomoci, spolupráce a zabezpečení zájmů pojišťoven a zajišťoven (dále jen "pojišťovny"). Asociace je právnickou osobou a jejím sídlem je Praha. Podíl členských pojišťoven ČAP na celkovém předepsaném pojistném v ČR 98 %. Od r. 1998 je členem Evropské federace národních asociací pojistitelů Comité Européen des Assurances (CEA).

 

Více informací o České asociaci pojišťoven získáte zde.

 

 

 

 


Hlavní partner:
Fincentrum
Partner: Vyhlašovatel: Ve spolupráci s:
IBM KŠB Advokátní kancelář Hospodářské noviny Mastercard
Odborní partneři:
Česká bankovní asociace Česká bankovní asociace