Nejlepší banka
Nejlepší pojišťovna Nejlepší banka
7.7.2015

Kulatý stůl Hospodářských novin - Transparentnost pojišťovacího trhu - Změnilo se něco?

V rámci probíhajícího ročníku výzkumu Nejlepší banka a Nejlepší pojišťovna 2015 proběhl kulatý stůl Hospodářských novin na téma „Transparentnost pojišťovacího trhu – změnilo se něco?“.

Za účasti partnerů IBM Česká republika a KPMG Česká republika a vybraných představitelů hodnocených pojišťoven se diskutovalo především o tom, zda je v současné době klient schopen porovnat konkurenční nabídky životního pojištění, zda je do budoucna perspektivnější vlastní prodejní síla, nebo externí a zda se pojišťovny klientům snaží i radit, nebo jim jde čistě o prodej.

O průběhu kulatého stolu Hospodářských novin na téma "Transparentnost pojišťovacího trhu – změnilo se něco?", si můžete přečíst zde.

Video ke zhlédnutí zde.

Fotogalerie zde.

                                              
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zleva: Jaroslav Peyerl, odborník na finanční sektor, IBM Česká republika, Aleš Krejdl, ředitel Útvaru životního pojištění, Česká pojišťovna a.s., Jakub Strnad, předseda představenstva, Allianz pojišťovna, Jiří Schneller, generální ředitel, AEGON Pojišťovna, a.s., Hana Machačová, členka představenstva a náměstkyně generálního ředitele, Kooperativa pojišťovna, a.s. VIG, Marek Čáp, Director v oddělení služeb pro pojišťovnictví, KPMG Česká republika a Martin Jašminský, šéfredaktor, Hospodářské noviny


zpět

Partneři: Vyhlašovatel:
IBM pwc Hospodářské noviny
Odborní partneři:
Česká bankovní asociace Česká bankovní asociace